Kurumsal

 

 iş hayatına atıldığımız ilk yıllarda fırıncılık olarak başladık. 2003 yılında Altın Ekmek adında ilk fırınını kurduk. ilk başladığımız bu ekmek teknemizde  amacımız ve misyonumuz olan halka hizmet hakka hizmettir; düşüncesi ile elimizden gelen herşeyi yapmaya çalıştık. temiz ve nezih ortamlar ve işsiz insanlarımıza sağladığımız istihdamdan dolayı belediyemiz ve bir çok sivil toplum örgütlerimiz tarafından birçok ödüle layık görüldük. görevimizi hakkıyla yaptığımızdan olsa gerek ki İstanbul gibi metropol bir şehirde 6. sıraya yükseldik.

            Halkımıza olan hizmet arzumuz gün geçtikçe daha da artıyordu ve 2008-2009 da inşaat sektörüne giriş yaptık  Esenyurttun en gelişmiş ve merkezi konumu Mehterçeşme mahallesinde birçok projeyi bitirdik. Beylikdüzü Gürpınar da yaptığımız İkiz evler projesi ile halkımızın bize olan güvenini kazandık. Esenyurt Şehitler Ve Gaziler parkının hemen yanında yaptığımız MERT-1 projesi ile örnek değerde bir inşaat yapma hazzını yaşadık. Esenyurt Nazım Hikmet bulvarı üstünde yaptığımız Mert-2 projemiz ile profesyonellik farkımızı yansıttık. Yine Esenyurt devlet hastanesine 50 m mesafede esenyurttu beylikdüzüne bağlayan yol üzerinde yaptığımız MERT 3 projesi ile yüksek katlı projemizi teslim etmenin gururu içerisindeyiz.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde Başladığımız MERT VİZYON projemizi Teslim tarihinden önce teslim etmeyi Başaracağız.
ve Beylikdüzünün en nadide merkezinde Beykentte başladığımız  estetiği mimarisi ile bölgenin en güzel projesi olmaya aday Mert Comfort..
 
 
 
MERT İNŞAAT EMLAK YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 
 
HALİS KAHRİMAN
 
 

 

Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:24 Esenyurt /İstanbul  |  info@sitanbulyapi.com  |  0212 420 04 04 Tüm Hakkı Saklıdır © 2014 - Bu Site "Sitanbul Yapı'ya" aittir.  |  Web Tasarım: Vizly.Com